You cannot place a new order from your country. Undefined

Kategorie

About Vango

O společnosti Vango

U zrodu společnosti Vango roku 1966 stálo nadšení pro tvorbu vynikajících stanů a outdoorového vybavení. Od samého počátku sídlíme v západním Skotsku

Vango je zde pro všechny, od tábořiště až po vrcholky, od turistických stezek až po hory. Díky svému odhodlání vyrábět úžasné vybavení se Vango těší volbě a důvěře zkušených horských vůdců, rodinných táborníků i těch, kdo se vydávají na dobrodružství zcela poprvé.

Naše neustálé zpochybňování zavedeného statusu quo má za výsledek řadu inovativních stanů, předstanů a outdoorového vybavení.

Rozvoj technologie a vývoj nových materiálů nás za posledních 50 let dovedly daleko; zdrojem inspirace a nadšení našeho týmu ale i nadále zůstávají hory a divočina Skotské vysočiny.

Jsme průkopníky nafukovacích stanů a předstanů s technologií AirBeam®, které proměnily způsob táboření, vyvinuli jsme pevné batohy se zádovými systémy, které umožňují optimální nošení zátěže, a v tvorbě teplých spacáků sbalitelných do minimální velikosti jsme využili termodynamické zákony.

Zde ale zdaleka nekončíme. Náš tým neustále vyvíjí nové komponenty a vymýšlí nový design ve snaze přinést další průlomovou inovaci, která by nadchla a inspirovala novou generaci outdoorových fanoušků.

Ať už se chystáte kamkoli, vydejte se vstříc dobrodružství s Vango.


Compare 0